تبلیغات
خبرنامه پیام رهیابان - رییس جمهوری در جمع صمیمی ملی پوشان تیم فوتبال
 
خبرنامه پیام رهیابان
با ولایت زنده ایم تا زنده ایم پاینده ایم (( مرگ بر ضد ولایت فقیه ))
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : احمد سراجیان
مطالب اخیر
نویسندگان
نظرسنجی
این وبلاگ چقدر مورد پسند شما قرار گرفته است ؟


فوتبال ایران با همدلی و وفاق می تواند نتایج درخشانی در جهان كسب كند

تهران- رییس‌جمهوری ملی‌پوشان فوتبال كشورمان را به تقویت روحیه همدلی و وفاق و پرهیز از وارد شدن به حاشیه‌ها توصیه كرد و گفت: بدون تردید تیم ملی فوتبال ایران، توانمندی‌ها و ظرفیت‌های فراوانی دارد و می‌تواند با روحیه وفاق و همدلی حضور بسیار قدرتمندی در عرصه جهانی داشته و نتایج درخشانی را كسب كند.

فوتبال ایران با همدلی و وفاق می تواند نتایج درخشانی در جهان كسب كند


به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، 'محمود احمدی‌نژاد' ظهر امروز (یكشنبه) در بازدید سر زده از اردوی تیم ملی فوتبال كشورمان با بیان اینكه فوتبال پرجاذبه‌ترین ورزش دنیاست و دلیل این جذابیت آن است كه این ورزش عین زندگی عادی انسان است، اظهار داشت: فوتبال دقیقاً مانند حیات انسان، نقطه آغاز و پایان دارد و نتیجه هر عملی در آن در همان لحظه مشخص می‌شود.

رییس جمهوری افزود: فوتبال یك فعالیت دسته‌ جمعی است كه همه باید با هم در آن تلاش كنند مانند یك ملت كه باید در مسیر رسیدن به هدف خود به صورت دسته‌جمعی فعالیت كند؛ اعضای یك تیم فوتبال نیز اگر همكاری و وفاق نداشته باشند، نتیجه نخواهند گرفت.

احمدی نژاد با بیان اینكه در بازی فوتبال نیز همچون سایر كارهای بزرگ فراز و فرود وجود دارد، اظهار داشت: در فوتبال این برد و باخت نیست كه اهمیت دارد بلكه مهم تلاش صحیح و دسته جمعی است و اگر مردم تلاش شما را ببینند حتی اگر در یك بازی نتیجه هم نگیرید، از شما ناراحت نخواهند شد.

وی تصریح كرد: اگر چه نتیجه نگرفتن تیم ملی در یك بازی، باعث برخی ناراحتی‌ها و هیاهوها می شود اما شما به عنوان اعضای تیم ملی فوتبال باید مصرانه تلاش كنید و روی حرف‌هایی كه برخی‌ها می‌زنند یا هیاهو می‌كنند، تمركز نكنید.

رییس جمهوری مطالب برخی رسانه‌ها مبنی بر حرفه‌ای نشدن ورزش كشور را یادآور شد و خاطر نشان كرد: امروز ورزش كشورمان در حال حرفه‌ای شدن است و باید توجه داشت كه نباید در میانه راه با جنجال و هیاهو كار را متوقف كرد بلكه باید در پایان هر دوره تلاش، نتایج آن را مورد ارزیابی قرار داد و در مسیر رشد و پیشرفت، مشكلات را برطرف كرد ضمن اینكه نباید انتقادها از روی غرض‌ورزی و از سر مواضع شخصی باشد.

وی با تأكید بر اینكه بنده به نوبه خود بسیار به صعود تیم ملی فوتبال كشورمان از گروه خود به جام جهانی و حتی اول شدن در این گروه امیدوار هستم، خاطر نشان كرد: بدون تردید هر جا و در هر سطحی كه خودتان را در آن بسنجید در همان سطح قرار خواهید گرفت؛ اگر سطح خود را در تراز جهانی ببینید، بدون شك جهانی خواهید شد.

احمدی نژاد اظهار داشت: باور من این است كه تیم ملی فوتبال ایران در تراز جهانی قرار دارد و استعدادها و توان فوتبال ملی ما بین‌المللی است و معتقدم تیم ملی فوتبال ایران كه به لحاظ سابقه از رشته‌هایی همچون والیبال با سابقه‌تر است می‌تواند حضور بسیار قدرتمندی در عرصه جهانی داشته باشد و این نیازمند آن است كه شما سطح خود را جهانی ببینید و اگر اینگونه به استعدادها و توان خود نگاه كنید و این روحیه را در خودتان ایجاد و تقویت كنید، امكانات و لوازم آن نیز فراهم خواهد شد.

رییس جمهوری با یادآوری اینكه امروز دانشمندان جوان ایران با باور به توانمندی‌های خود به سطح اول علمی دنیا رسیده‌اند، تصریح كرد: در هر جایگاهی كه خود را در تراز جهانی باور كردیم به آن جایگاه رسیده‌ایم، بر این باور هستم شما نیز از فوتبالیست‌های دیگر جهان هیچ چیزی كم ندارید و به آینده تلاش‌های شما به ویژه در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی بسیار امیدوار هستم.

احمدی نژاد همچنین با تشكر از تلاش‌های دلسوزانه مربی تیم ملی فوتبال ایران خاطر نشان كرد: آقای كی‌روش جزو مربیان خوب دنیاست و من برای موفقیت جمعی ایشان و تیم ملی فوتبال ایران دعا می‌كنم.

رییس جمهوری با تأكید از ضرورت پرهیز از حاشیه‌های بی‌ارزش گفت: اگر فوتبالیست بودم حتماً اخبار رسانه‌ها را دنبال نمی‌كردم و با خیال راحت كار و زندگی‌ام را انجام می‌دهم؛ چنانچه امروز در عرصه سیاست همین كار را دنبال می‌كنم و اجازه نمی‌دهم عده‌ای با استفاده از رسانه‌ها برنامه زندگی و كارم را به خواست خود تنظیم كنند.

احمدی نژاد اظهار داشت: مطمئنم اگر حاشیه‌ها كنترل شود با همین جوانانی كه امروز در فوتبال ایران حضور دارند، می‌توانیم این رشته ورزشی را به سرعت ارتقا دهیم.

*** خوشحالی ملت ایران بزرگترین پاداش برای تیم ملی فوتبال كشورمان است

رییس جمهوری در این بازدید همچنین گفت‌وگوی كوتاهی با خبرنگاران حاضر در اردوی تیم ملی داشت كه هدف از حضور خود در اردوی تیم ملی فوتبال را تقویت روحیه همدلی بین فوتبالیست‌های ملی كشورمان عنوان كرد و گفت: خوشحالی ملت ایران بزرگترین پاداش برای تیم ملی فوتبال كشورمان است.

احمدی نژاد درباره مصاحبه چندی قبل خود درباره شرایط نامساعد رسانه‌ای تیم ملی فوتبال تصریح كرد: معتقدم تیم ملی باید در حال حاضر از آرامش برخوردار باشد و نباید در میانه راه علیه آنها هجمه شود.

وی ادامه داد: فوتبالیست‌های ملی كشورمان جوانان همین آب و خاك هستند و شرایطی كه در اثر هجمه رسانه‌ای سنگین ایجاد شده بود، سیاستمداران كهنه‌كار را نیز مستاصل می‌كرد در حالی كه همه باید كمك كنیم تا شرایطی فراهم شود كه فوتبالیست‌های تیم ملی بتوانند شایستگی‌های خود را در میدان عمل به نمایش بگذارند.

رییس‌جمهوری تأكید كرد: این جوانان، بچه‌های خود ما هستند و باید همانگونه كه با بچه‌های خودمان در شرایط مختلف مواجه می شویم و رفتار می‌كنیم، با آنها نیز به همان شكل رفتار كنیم؛ باید اجازه دهیم این مقطع تمام شود و اگر نتیجه حاصل نشد یك ارزیابی عالمانه از دلایل عدم توفیق انجام دهیم و به رفع اشكالات كمك كنیم.

*** نكونام: حمایت رییس جمهوری بعد از شكست از لبنان به موقع و عالی بود

در ابتدای این دیدار، 'جواد نكونام' كاپیتان تیم ملی فوتبال كشورمان گفت: هیچ یك از ما خواهان نتیجه‌ای كه در مقابل تیم ملی فوتبال لبنان حاصل شد، نبودیم اما بی‌رحمانه مورد انتقاد قرار ‌گرفتیم و واقعاً اذیت شدیم ولی حمایت جنابعالی در آن مقطع به موقع و عالی بود و امیدوارم در شرایط حساس فعلی نیز با تكیه بر همت ملی و انگیزه مضاعفی كه ایجاد شده است، بتوانیم بازی‌های خوبی انجام دهیم و نتیجه مطلوب را بگیریم.

'كارلوس كی‌روش' سرمربی تیم ملی نیز با بیان اینكه قلباً از حضور و حمایت‌های جنابعالی قدردانی می‌كنم، اظهار داشت: بسیار تشكر می‌كنم كه شرایط تیم ملی فوتبال و فراز و فرودهای آن را درك و از ما حمایت كردید.

سرمربی تیم ملی فوتبال كشورمان تصریح كرد: در فوتبال نمی‌توان درباره نتیجه بازی‌ها وعده قطعی داد اما به شما قول می‌دهم كه همه اعضای تیم ملی، تمام توان خود را برای موفق شدن و كسب نتایج خوب، با حمایت‌های طرفداران و جنابعالی بكار خواهند گرفت.

سیام**9129**1572


نوع مطلب :
برچسب ها :

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
تماس با ما چاپ این صفحه Online User مشاهده سطح انرژی امروز شما با علم بیوریتم تبادل لینک - تبادل لینک رایگان پارس سی ام اس - مرکز دانلود الحاقات فارسی تبادل لینک رایگان - تبادل لینک لینکدونی رایگان وب سایت محبوب من - شرح کوتاهی درباره وب سایت من. سایت افزایش آمار و رتبه آلکسا - افزایش رتبه آلکسا,افزایش بازدید,افزایش ترافیک,رتبه بندی رایگان, بالاترین آموزش کسب درآمد - کسب در آمد کار در منزل درآمد اینترنتی
 
 
بالای صفحه
 
ParsHit